poniedziałek, 20 maja 2013

Cztery trudne przypadki

Znam cztery tragiczne przypadki kobiet. Czy Wy też znacie takie lub podobne historie?

Głupia Numer Jeden nie kocha faceta, z którym się spotyka. Jest z nim, bo zimą zabrał ją na narty. I teraz czułaby się głupio, mówiąc mu "goodbye".

Głupia Numer Dwa ma problem, bo nie ma faceta. Upija się co weekend, żeby wylądować w ramionach przypadkowego mężczyzny w jakieś podejrzanej dyskotece. Następnego dnia nie chce o tym pamiętać.

Głupia Numer Trzy nie wychodzi z domu. Straciła nadzieję, że ktokolwiek może chociażby na nią spojrzeć. Poświęciła życie na analityczne rozkodowywanie charakterów "Pierwszej miłości".

Głupia Numer Cztery uwierzyła, że ma zwierzęcy magnetyzm. Przyciągnęła nim  już dwie ofiary. I tak je wodzi za nos od kilku miesięcy. Jest z tego dumna.


5 komentarzy:

 1. dobrze, że głupota jest uleczalna

  http://strefyrozwoju.pl - ciekawe miejsce dla takich panien :) hehe

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam osób, które mogłyby charakteryzować powyższe opisy:) Moim zdaniem nic na siłę, uczucie przychodzi w najmniej spodziewanym momencie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i całe szczęście, Ewa, że nie znasz :) I obyś nigdy nie poznała! :)

   Usuń
 3. A ja znam jeszcze przypadek piąty : mieć Faceta i śliczne Maleństwo, ale ponieważ facet pracuje na dwa etaty i nie ma zbyt czasu ani na Głupią Numer Pięć ani na Maleństwo, to pisać sobie z innymi kolesiami a z jednym nawet się spotkać, bo przecież motylków w brzuchu już z Facetem nie ma (a to przecież podstawa w "kochaniu") to trzeba się rozejrzeć za innym...

  OdpowiedzUsuń