wtorek, 19 lutego 2013

Bambosznik, męska Nel, melepeta - z kim jesteś w związku?

Na podstawie moich bogatych doświadczeń z facetami, sporządziłam listę ciekawych przypadków. Oto faceci w kilku wersjach: 

1.) dupa-nie-facet - znakomity dla kobiet, które mają w sobie niespożyte pokłady macierzyńskiego ciepła. Ten typ faceta boi się własnego cienia. Raczej nie zaprosi cie nigdzie, bo będzie się wstydził. Da ci pieniądze w knajpie, żebyś to ty poszła uregulować rachunek (dla tych, co lubią defraudować małe sumy, to akurat dobra wiadomość), bo też będzie czuł pewne takie zmieszanie na widok długonogiej kelnerki.

2.) troskliwy miś - na pierwszej randce zasypie cie tysiącem pytań: nie jest ci za zimno/za ciepło/za duszno/ za wszystko? Każe ci nosić swój wełniany sweter nawet w upalne dni. Nie pozwoli ci wyjść z koleżankami, bo ktoś może cię porwać (np. do tańca). Obrazi się, gdy zabronisz mu przyłazić, gdy się przeziębisz. A on taki dobry rosół dla ciebie przygotował.

3.) cholerozofil - jego choleryzm objawi się przede wszystkim w aucie. O ile będzie umiał powstrzymać się w restauracji, to w aucie wyjdzie z niego cała jego diabelna natura. Nakrzyczy na babiczkę z balkonikiem, że tak długo przechodzi przez ulicę. Natrąbi na dzieci, bo graja w piłkę na boisku i istnieje prawdopodobieństwo (znikome, no ale zawsze), że piłka wyleci na ulicę. Na końcu wkurzy się na ciebie, bo w tym samochodzie drzwiami się nie trzaska!

4.) bambosznik - spojrzy na ciebie, jak na skończoną wariatkę, kiedy zaproponujesz mu, żebyście w piątek wyszli. Przecież w domu jest tak miło, ciepło i w telewizji "Killer" leci.   I bamboszki ciepłe już ma na stópkach...

5.) męska Nel - gdybyście wylądowali na pustyni, to on darłby się do niebios "Stasiu, Stasiu, ty wszystko potrafisz!". Jak jesteś z męską Nel, to faktycznie musisz wszystko potrafić. Od naprawy pralki, po tapetowanie ścian. W między czasie będziesz musiała otrzeć łzy swojemu Nel. A jak złapie katar, to będziesz miała wrażenie, że  zajmujesz się chorym na malarię.

6.) melepeta - dodam, że określenie znam od mojej mamy, która określa tak osoby nieporadne życiowo. Określenie "nieporadne życiowo" jest w tym przypadku bardzo delikatnym określeniem. Bo melepeta, to totalny frajer i ciamajda. Za co się nie weźmie, to schrzani. Ale niektóre panie lubią się tak masochistycznie znęcać nad sobą i dobrze im z melepetą.

7.) gumorzulista - typ wieśniackiego cwaniaczka. Jest pewien, że ostentacyjne rzucie gumy, dodaje mu uroku. Lepiej nie wyprowadzać go z błędu. Lubi kąpać się w hektolitrach taniej wody kolońskiej. Jest najważniejszy, a ty powinnaś po prostu o tym pamiętać.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz